Výtvarný kroužek

provozovaný v klubovně v termínech podle rozpisu nabídky programu dílny
v době provozu i mimo provozní dobu komunitního centra.
Zdarma pro všechny obyvatele
Program klubovny>>

Přihláška ke stažení

Výtvarný kroužek

V lekcích výtvarného kroužku rozvíjíme dětskou fantazii, estetiku, tvořivost, manuální zručnost, soustředění, talent a chuť dětí samostatně tvořit a něco vyrábět. Děti se mohou těšit na různé zajímavé výtvarné techniky s přírodním či netradičním materiálem, společné projekty a prostor pro vlastní umělecké vyjádření.

Hlavní důraz klademe na EKOLOGICKÉ VÝTVARNICTVÍ – zpracování výtvarně  recyklovatelného odpadu ( roličky od toaletního papíru a papírových utěrek, krabičky od sýrů, čajů, zubní pasty, kelímky od jogurtů i se stříbrnými víčky, misky od tvarohu, pomazánek, sklenice a skleničky, lahve a lahvičky, špunty od vína, víčka od pet lahví, krabice od mléka,  CD, obaly od vajec, žárovky, vlny, provázky, knoflíky, látky, kůže – zbytky, mušle, kameny, kaštany a další) – v podstatě vše, co se CHYSTÁTE VYHODIT, SE NÁM ZDÁ ALESPOŇ JEŠTĚ TROCHU VÝTVARNĚ VYUŽITELNÉ…)

Výtvarné kroužky probíhají na adrese Chlumová 196/15 Praha 3

Výtvarný kroužek JE ZDARMA

Pokud máte zájem přihlásit své dítě nebo celou rodinu do dílny, vyplňte elektronickou přihlášku nebo telefonický na tel.:  +420 725 293 664 (Danica Gallo). MY VÁM CO NEJDŘÍVE ZAŠLEME VOLNÉ TERMÍNY.
Na uvedeném telefonním čísle také získáte informace, které zde nejsou uvedeny nebo e-mailem: kdm@kc-pomocnaruka-praha.cz