Dny s hendikepem

provozovaný v klubovně v termínech podle rozpisu nabídky programu v době provozu i mimo provozní dobu komunitního centra.
Zdarma pro všechny obyvatele
Program klubovny>> 
Přihláška>>

V závěru končícího léta dne 9.10. jsme uspořádali mimořádnou akci pro děti a dospělé, kdy si mohli v rámci dnů evropského poháru ve freestylu kajakingu na Pražské Tróji, za doprovodu dobrovolných trenérů vyzkoušet jízdu na paddleboardingu, zatrénovat břišní tanec a pobavit se u výroby nejvtipnějších zvířátek k snědku a to za simulovaného handicapu.

Náš rozložený stan byl pro všechny připraven na odpočinek a zábavu.

Dobrovolníci i přes svůj handicap excelentně ukázali všem zapojeným účastníkům, jak se plavit na paddleboardingu. Všichni bez ohledu na věk a zdravotní zátěž přes počáteční obavy vyzkoušeli, jak zábavný je tento rekreační sport, ale i profesionální. Nejvíce si akce užily děti. Byly rády, že i ony mohou se pochlubit zážitkem z plavení, výrobou vtipných zvířecích figurek, jejíchž výrobu kolemjdoucí se zájmem pozorovali a chtěli i sníst, ozdobou dne byla výuka břišního tance holčiček.

Zapojovali se pozvaní i nepozvaní nadšenci. Pro naši cílovou skupinu bylo vše zdarma a po celou dobu byla zajištěná bezpečnost.