Programy

Příměstský tábor pro děti a mládež – Věda nás baví

Klikněte zde a dozvíte se více

Žádné nudné léto! O dobrodružnou zábavu je letos postaráno!

Příměstské tábory pro děti a mládež jsou plné zajímavých pokusů, exkurzí, aktivit a nových zážitků. Příměstské tábory probíhají v týdenních turnusech každý pracovní den po celé letní prázdniny.

Děti si z tábora odnesou spoustu pěkných zážitků, poznatků a na závěr tábora získají certifikát a odznak. Příměstský tábor je ZDARMA.

Pokud máte zájem přihlásit své dítě na tábor, infromujete se o volných místech a turnusech na tel.: +420 733 696 646 (Kamil Jan Svoboda)

Tvořivá dílná – Dinosauří dílna pro rodiny

Klikněte zde a dozvíte se více

V rámci této dílny jsou zapojeny všechny smysly naráz. Můžete si vytvořit male odlitky, zkusit si práci s preparační jehlou, domodelovat disnosauří lebku, odkopat velokou dinosauří kostru a POZOR!!! VYTVOŘIT SI VELIKOU DINOSAUŘÍ LEBKU.

 

Odborný lektor Vás v příjemné atmosféře provede celým procesem lití, barvení, patinování, lakování, vysypávání otvorů v lebce pískem. Domů si odnesete, co si stihnete vyrobit a co unesete… 😉 Zkrátka vyzkouší si, jaké to je, stát se na chvíli malým vědcem. Lekce jsou naprosto bezpečné a vhodné pro celé rodiny.

Tvořívá dílna JE ZDARMA

Pokud máte zájem přihlásit své dítě nebo celou rodinu do dílny, vyplňte elektronickou přihlášku nebo telefonický na tel.: +420 604 145 221 (Adéla Kozelková). MY VÁM CO NEJDŘÍVE POŠLEME VOLNÉ TERMÍNY. Na uvedeném telefonním čísle Také získáte informace, které zde nejsou uvedeny nebo e-mailem: kozelkova.a@kc-pomocnaruka-praha.cz.cz

Odborný seminář Informační a finanční gramotnost

Klikněte zde a dozvíte se více

1. Penze jak ji neznáte. 2. Víte že můžete přijít až o 10% státní penze? 3. Myslíte si, že můžete být někdy jeden z nich? 4. Chcete se dozvědět, jak udržet plnou kontrolu nad svým důchodem a získat maximální částku?

To vše se dozvíte na tomto worksopu. Na základě toho můžete změnit svou budoucnost.

Jedinečná možnost bezplatně konzultovat konkrétní otázky Vašich financí.

Přednášející: Pavel Malý Partner ve Freedom Financial Services

Příměstský tábor pro děti a mládež – Expedice za dinosaury

Klikněte zde a dozvíte se více

Žádné nudné léto! O dobrodružnou zábavu je letos postaráno!

Příměstské tábory pro děti a mládež jsou plné zajímavých dobrodružství, bádání, exkurzí, aktivit a nových zážitků.

Příměstské tábory probíhají v týdenních turnusech každý pracovní den po celé letní prázdniny.

Děti si z tábora odnesou spoustu pěkných zážitků, poznatků a nejen to !!! Můžete si vytvořit malé odlitky, zkusit si práci s preparační jehlou, domodelovat disnosauří lebku, odkopat velkou dinosauří kostru POZOR!!! VYTVOŘIT SI VELIKOU DINOSAUŘÍ LEBKU. 

Příměstský tábor je ZDARMA.

Pokud máte zájem přihlásit své dítě na tábor, infromujete se o volných místech a turnusech na tel.: +420 733 696 646 (Kamil Jan Svoboda)