V prostorách Společenské klubovny v měsících duben – květen proběhla výstava fotografií

Název výstavy: Holandsko na lodi

Anotace:
Výstava fotografií fotografa Honzy Mottla a propagátora Holandska čechoholanďana Daniela Hagena. 15- 20 fotografií (dle rozměrů výstavních prostor) ve formátu A2 zobrazujících krásy Holandska z paluby lodi. Celá země je protkána plavebními kanály, které ji umožňují poznat ze zcela jiné perspektivy.

Výstava červen 2017

Dne 22.6.2017 ve Společenské klubovně komunitního centra jsme uspořádali

Vernisáž fotografií Martina Procházky „Příroda ve fotografii“.
Martin Procházka představí v rámci své autorské výstavy 15 velkoformátových fotografií přírody, které pořídil nejen na dalekých expedicích ve světě, ale i na krátkých cestách po Evropě. Uvidíte například velryby z Polynésie, medvědy ze Skandinávie, tygry z Indie, nebo také jeleny a jezevce z České republiky.Řada fotografií byla vystavena v rámci prestižní soutěžní přehlídky Czech Press Foto.

Výstava červenec – srpen 2017

 

v měsíci červenec 2017 byla otevřena v prostorách komunitního centra společenské klubovny velkoformátová výstava fotografií  „Na dohled od černé vlaky“- Lenky Klicperové 

Novinářka a fotografka. Začínala jako zpravodajka, od roku 2004 šéfredaktorka časopisu Lidé a Země, který patří mezi nejstarší dosud vydávaná periodika v ČR a zaměřuje se na reportáže z cizích zemí. Navštívila řadu afrických zemí, pracovala v Angole, Namibii, Nigérii, Tanzánii, Keni, Etiopii, v Mali, Burkině Faso, Čadu, Nigeru či několikrát v Demokratické republice Kongo.
Několikrát navštívila jako reportérka Afghánistán. Od roku 2014 se soustřeďuje na problematiku války s Islámským státem v Iráku a Sýrii. Zaměřuje se na problematiku žen a jejich postavení ve třetím světě, na reportážní a portrétní fotografii. Své reportáže publikuje nejen v domovském časopise, ale spolupracuje i s mnoha dalšími tištěnými periodiky, ale i TV a rádii.